Wij zijn de LeekBurners 3.0 en wij doen mee aan de Young Solar Challenge!

De YSC is een innovatief project voor jongeren uit de derde en vierde klas (14 t/m 16 jaar) waarvoor je een zonneboot bouwt, waarmee je vervolgens gaat racen. Die race is tegen allerlei andere middelbare scholen in Nederland. Wij hebben hier het afgelopen jaar voor het eerst aan meegedaan en wij vonden het zo ontzettend leuk, dat we besloten met ons team nog een keer mee te doen. Nu hebben we veel meer kennis en ervaring, dus we gaan voor de winst!
De organisatie levert een bouwpakket en een motor; de rest doen we allemaal zelf! Dit betekent dat we de boot zelf in elkaar moeten zetten, verven, waterdicht maken etc. Daarnaast is er echter nog een ander heel belangrijk aspect van dit proces: we moeten de boot zelf financieren.
Alle spullen die we kopen, het bouwpakket en de motor, draden, accu's en alles wat daarbij hoort. Daarvoor zijn we op zoek naar sponsoren, bedrijven die geïnteresseerd zijn in ons project en een handje willen helpen.
Sponsoring kan in verschillende vormen: producten en materialen en natuurlijk geld! Hiervoor kunnen sponsorende bedrijven ook iets terug krijgen, zoals een logo sticker op de boot of een logo op ons team shirt. Bovendien geven wij altijd aan op onze socials wanneer we een nieuwe sponsor hebben.
We hopen echt dat jullie ons willen sponsoren, dat zou ons heel erg helpen en we vinden het super leuk! Wij zijn bereikbaar via onze mail: youngsolarchallengelindenborg@gmail.com of via één van de volgende telefoonnummers, waarnaar gebeld of geappt kan worden: 06 482 582 34 of 06 573 985 44.
Hopelijk horen we snel iets van u, zodat we de volgende races vlammend hard kunnen winnen!!