Bel mij terug

Zoek op trefwoord

Filter

Kies een categorie

Terugblik Productiviteitskring De Digitale Fabriek bij Mubo Metaal BV

Noord
28 apr 2026

Weer een mooie productiviteitskring De Digitale Fabriek bij Mubo Metaal B.V. in Staphorst voor onze leden en partners in regio noord en oost Koninklijke Metaalunie. Grensverleggend samenwerken en dat geldt ook voor digitalisering in je bedrijf. Hoe neem je je mensen en klanten goed mee hierin en wat is je lange termijn strategie. Kasper Mussche nam iedereen mee in de praktijk van de veelzijdige productiefaciliteiten en vertelde over hun digitalisering op vele vlakken, zoals het parametrisch ontwerpen, de informatievoorziening op de werkvloer en de manier waarop ze gebruik maken van machine learning bij automatisch programmeren van de lasersnijder.

Vervolgens behandelden Paul d'Hond Mike Wolken Teqnow vele praktijkvoorbeelden van onze lidbedrijven. Ter plekke ging Hessel T. Reitsma in op de toepassingen binnen MCM B.V. Ook andere deelnemers vertelden hoe zij naar aanleiding van de masterclass De Papierloze Fabriek aan de slag zijn gegaan. Deelnemers gingen tussendoor in gesprek en deelden kennis en ervaring met elkaar. Het was een en al gesprek en dynamiek in de kantine van Mubo Metaal waar deelnemers zowel uit Regio Oost als Regio Noord met elkaar aan de slag gingen.

Op 7 mei as organiseren we nog een bijeenkomst bij CMD aluminium in Emmen. Aanmelden kan nog via https://metaalunie.nl/Actueel/Agenda-bijeenkomsten/Details/teqnow-productiviteitskring-de-digitale-fabriek-bij-cmd-aluminium-in-emmen.

Gerelateerde artikelen

Cursussen