Bel mij terug

Zoek op trefwoord

Filter

Kies een categorie
Nieuws | 08 sep 2025

EuroSkills zet jonge vakmensen in de schijnwerper

Van 9 tot 13 september 2025 vindt de 9de EuroSkills Competition plaats in Herning, Denemarken. In Herning strijden meer dan 600 deelnemers uit meer dan 33 landen en regio’s in 38 verschillende beroepenwedstrijden. Van bloembinden tot lassen, bouwtimmeren, mechatronica, webtechnologieën en patisserie. Met name voor onze sector worden Daan Kluiters (mechatronicus), Dion Witten (frezer), Jaro Veltrop (mechatronicus), Noud Meesen (CAD-tekenaar) en Sam Witteveen (lasser) met extra belangstelling gevolgd.

“Deze jonge vakdieren bewijzen dat techniek meer is dan een beroep: het is passie, precisie en pure ambitie”, zegt Koninklijke Metaalunievoorzitter Mark Helder. “Hun gedrevenheid, hun vakmanschap en hun doorzettingsvermogen maken ons ontzettend trots. Met hun deelname aan EuroSkills laten zij zien hoe essentieel het is te blijven investeren in technisch talent. Zij zijn dé ambassadeurs van onze sector en inspireren nieuwe generaties.”

EuroSkills Herning 2025 biedt de jonge deelnemers de mogelijkheid om hun vaardigheden te presenteren en hun passies te delen met honderdduizenden bezoekers.

Adverteren in M+T

Wilt u in contact komen met leden van Metaalunie? Dan is Metaal + Techniek een uitermate geschikt platform.

De totale verspreide oplage van Metaal + Techniek is 12.000. En met een meeleesfactor van 3 is het werkelijke bereik ruim 36.000 professionals.

Meer informatie? 

Elma Media BV
 

Reinier Terpstra
0226 - 331 693
06 - 127 455 45
r.terpstra@elma.nl

 

Jochem Meijer
06 - 412 744 13
j.meijer@elma.nl