Bel mij terug

Zoek op trefwoord

Filter

Kies een categorie

Metaalunie Forum:
Even sparren met vakgenoten

Heb je hulp nodig? Neem dan even contact op met één van de moderatoren.

LET OP! OM VRAAG TE STELLEN OF EEN ANTWOORD TE GEVEN MOET JE EVEN INLOGGEN!

DWI - welk programma

 1 Antwoorden
 0 Geabonneerd op dit onderwerp
 15 Geabonneerd op dit forum
Sorteer berichten:
Auteur
Berichten
Nieuw lid
Berichten: 4
Nieuw lid

Wij zijn met Asamco bezig om onze werkplaats te digitaliseren. Nu zoeken we ook naar een oplossing om werkinstructies vast te leggen en in instructies terug te koppelen. Een collega had Soply gezien bij een Teqnow bijeenkomst maar is vergeten welke organisaties hier gebruik van maken. Graag kom ik in contact met één van deze organisaties. Ik ben zeer benieuwd wat Soply kan en of het te integreren is met de MES die we uitgerold hebben. 

Nieuw lid
Berichten: 26
Nieuw lid

Dag Sjoerd,

Hartelijk dank voor jouw zeer relevante vraag. We merken dat het maken van werkinstructies op een laagdrempelige manier en het koppelen van werkinstructies aan verschillende systemen steeds meer een wens is die metaalbedrijven hebben.

Er zijn verschillende bedrijven die onderzoek doen naar manieren om werkinstructies te maken en te borgen. Waaronder Soply.

Ik stuur je een persoonlijk bericht met contactgegevens van Metaalbedrijven die hiermee bezig zijn.

Wanneer meer mensen hier interesse in hebben laat het dan vooral weten, dan zorg ik dat bedrijven onderling ervaringen uit kunnen wisselen.